Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy

Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy - Herb Stowarzyszenia English version

Trzeci zespół RRRF - zgłoszenia kandydatów

11 lipca 2016 roku

Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy otrzymało zaproszenie do zgłoszenia ekspertów do pracy w zespole jak w informacji poniżej:

W związku z decyzją Pana Piotra Nowaka, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Finansów o powołaniu w ramach Rady Rozwoju Rynku Finansowego zespołu roboczego do spraw wypracowania rozwiązań legislacyjnych zachęcających banki do udzielania kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu, zwracam się z uprzejmą prośbą o przesłanie zgłoszenia zainteresowania udziałem w pracach zespołu wraz ze wskazaniem nazwisk i danych kontaktowych ekspertów, którzy będą zaangażowani w przedmiotowe prace.

Proszę po zgłaszanie kandydatur do dnia 12 07 2016 do końca dnia na adres jacek.skiwerczynski@actuary.org.pl

Zarząd PSA

Nowa oferta pracy AEGON

05 lipca 2016 roku

Zapraszamy do zalogowania się na swoje konto i zapoznanie się z ofertą pracy AEGON.

Zarząd PSA

Non life reaserving practice

03 lipca 2016 roku

Szanowni Członkowie. Dziękuję tym z Was, którzy odpowiedzieli na ankietę ASTIN - dzięki Wam w raporcie Non life reaserving practice który jest dostępny do ściągnięcia na stronie http://www.actuaries.org/index.cfm?DSP=ASTIN&ACT=DOCUMENTS&LANG=EN

jest fragment dotyczący Polski.

Było mi osobiście przykro, że musiałem wielokrotnie prosić Was o wzięcie udziału w anonimowej ankiecie. Mam nadzieję, że następnie ankiety spotkają się z entuzjastycznym przyjęciem przez członków PSA. Agnieszka Bergel będzie wykładowcą w czasie LSNA 2016 - będzie okazja porozmawiać z nią osobiście.

Jacek Skwerczyński

Nowa oferta pracy

02 lipca 2016 roku

Szanowni Członkowie. Po zalogowaniu się na swoje konto w zakładce oferty pracy dostępna jest dla Was nowa oferta pracy przygotowana przez Nationale Nederlanden.

Pozdrawiamy Zarząd

Letnia Szkoła Nauk Aktuarialnych 2016

28 czerwca 2016 roku

Pełna informacja o edycji 2016 Letniej Szkoły Nauk Aktuarialnych dostępna jest pod adresem http://www.wne.uw.edu.pl/index.php/pl/dla-kandydatow/studia-podyplomowe/letnia-szkola-nauk-aktuarialnych/

Prosimy o rozpropagowanie tej informacji wśród osób, które mogłyby być zainteresowane wykładami.

Zarząd

Logowanie dla członków PSA

© 2006 - 2018 Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy. Wszelkie prawa zastrzeżone

Stworzone przez: Net Resolve - Projektowanie aplikacji internetowych i tworzenie stron WWW