Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy

Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy - Herb Stowarzyszenia English version

Non life reaserving practice

03 lipca 2016 roku

Szanowni Członkowie. Dziękuję tym z Was, którzy odpowiedzieli na ankietę ASTIN - dzięki Wam w raporcie Non life reaserving practice który jest dostępny do ściągnięcia na stronie http://www.actuaries.org/index.cfm?DSP=ASTIN&ACT=DOCUMENTS&LANG=EN

jest fragment dotyczący Polski.

Było mi osobiście przykro, że musiałem wielokrotnie prosić Was o wzięcie udziału w anonimowej ankiecie. Mam nadzieję, że następnie ankiety spotkają się z entuzjastycznym przyjęciem przez członków PSA. Agnieszka Bergel będzie wykładowcą w czasie LSNA 2016 - będzie okazja porozmawiać z nią osobiście.

Jacek Skwerczyński

Nowa oferta pracy

02 lipca 2016 roku

Szanowni Członkowie. Po zalogowaniu się na swoje konto w zakładce oferty pracy dostępna jest dla Was nowa oferta pracy przygotowana przez Nationale Nederlanden.

Pozdrawiamy Zarząd

Letnia Szkoła Nauk Aktuarialnych 2016

28 czerwca 2016 roku

Pełna informacja o edycji 2016 Letniej Szkoły Nauk Aktuarialnych dostępna jest pod adresem http://www.wne.uw.edu.pl/index.php/pl/dla-kandydatow/studia-podyplomowe/letnia-szkola-nauk-aktuarialnych/

Prosimy o rozpropagowanie tej informacji wśród osób, które mogłyby być zainteresowane wykładami.

Zarząd

Grupa robocza IAA ds. pracy aktuariusza w banku

27 czerwca 2016 roku

Zarząd PSA zaprasza do zgłaszania chęci pracy w grupie roboczej IAA ds. bankowości. Prosimy o zapoznanie się z załączonym dokumentem i zgłaszanie kandydatur do dnia 29 06 2016 do końca dnia. Wstępnego wyboru dokona Zarząd PSA, ostateczna akceptacja jest w rękach IAA. Decyduje m.in. doświadczenie w obszarze pracy aktuariusza w banku stad wraz z kandydaturą prosimy o podanie krótkiej informacji na ten temat w języku angielskim.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres jacek.skwierczynski@actuary.org.pl

Zarząd PSA

Grupa robocza IAA ds. Big Data

27 czerwca 2016 roku

Zarząd PSA zaprasza do zgłaszania chęci pracy w grupie roboczej IAA ds. Big Data. Prosimy o zapoznanie się z załączonymi dokumentami i zgłaszanie kandydatur do dnia 29 06 2016 do końca dnia. Wstępnego wyboru dokona Zarząd PSA, ostateczna akceptacja jest w rękach IAA. Decyduje m.in. doświadczenie w obszarze Big Data stad wraz z kandydaturą prosimy o podanie krótkiej informacji na ten temat w języku angielskim.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres jacek.skwierczynski@actuary.org.pl

Zarząd PSA

Logowanie dla członków PSA

© 2006 - 2019 Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy. Wszelkie prawa zastrzeżone

Stworzone przez: Net Resolve - Projektowanie aplikacji internetowych i tworzenie stron WWW