Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy

Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy - Herb Stowarzyszenia English version

Zaproszenie na szkolenie z profesjonalizmu (Professionalism Course)

02 grudnia 2009 roku

Jak zapewne wszyscy Państwo wiecie, w marcu 2008 zmieniliśmy Statut Polskiego Stowarzyszenia Aktuariuszy, tak byśmy spełniali wymogi edukacyjne stawiane nam przez międzynarodowe środowisko aktuarialne reprezentowane przez IAA (International Actuarial Association) oraz Groupe Consultatif.

W związku z tym chciałbym Państwa zaprosić na pierwsze szkolenie tego typu. Szkolenie to odbędzie się w Warszawie, w dniach 25-26 stycznia 2010 roku i będzie trwało półtora dnia. O miejscu szkolenia poinformuję Państwa w późniejszym terminie. Więcej szczegółów i szczegółowy plan szkolenia po kliknięciu w tytuł niniejszej wiadomości.

EAA seminar in Hamburg "Product Management and Development"

01 grudnia 2009 roku

Szczegóły na stronie www.actuary.org.pl po kliknięciu tematu wiadomości

Drugie zawiadomienie o najbliższym spotkaniu członków PSA

30 listopada 2009 roku

Szanowni Państwo,

Chciałbym ponownie serdecznie zaprosić Państwa na najbliższe spotkanie członków Polskiego Stowarzyszenia Aktuariuszy. Spotkanie to odbędzie się w środę, 2 grudnia 2009 roku, o godz. 17:30 na wydziale Nauk Ekonomicznych UW. Spotkanie odbędzie się w Sali 203 (ul. Długa 44/50). Spotkanie uświetni prelekcja Pana Eda Morgana z firmy Milliman pod tytułem “Modelling and Managing Dynamic Policyholder Behaviour”.

Pan Ed Morgan jest partnerem w firmie Millimann w Europie, gdzie jest odpowiedzialny za działalność oddziałów firmy w Mediolanie, Madrycie, Monachium i Warszawie. Jest członkiem rzeczywistym (Fellow) UK Institute of Actuaries z wieloletnim stażem. Specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie, jednakże ma również doświadczenie w zagadnieniach aktuarialnych ubezpieczeń majątkowych.

Tradycyjnie po spotkaniu chcielibyśmy zaproponować Państwu wybranie się na wspólną kolację. Jak zwykle obowiązuje zasada “każdy (z wyjątkiem prelegenta) płaci za siebie”. Osoby chętne na kolację proszone są o zgłaszanie się do mnie (piotr.szlenk@allianz.pl) do poniedziałku 30 listopada (do południa) tak, abym był w stanie zarezerwować stolik w restauracji.

Jeszcze raz bardzo serdecznie Państwa zapraszam i pozdrawiam, Piotr Szlenk Prezes PSA

Zmiana danych kontaktowych PSA

18 września 2009 roku

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o zmianie danych kontaktowych PSA.

nowy numer telefonu: (48 22) 582 36 50, nowy numer faxu: (48 22) 582 36 51

Adres Siedziby PSA bez zmian.

Ponadto mogą się Państwo kontaktować z członkami Zarządu PSA na następujące adresy emailowe:

Piotr Szlenk – email: Piotr.Szlenk@actuary.org.pl Charles Levi – email: Charles.Levi@actuary.org.pl Renata Onisk – email: Renata.Onisk@actuary.org.pl Piotr Borowski – email: Piotr.Borowski@actuary.org.pl Marcin Krzykowski – email: Marcin.Krzykowski@actuary.org.pl Andrzej Kwasowiec – email: Andrzej.Kwasowiec@actuary.org.pl Marcin Łuczyński – email: Marcin.Luczynski@actuary.org.pl telefon: +48 602 171 228 Wojciech Mojżuk – email: Wojciech.Mojzuk@actuary.org.pl

Na stronie PSA pod zakładką “Władze” znajdą Państwo podział obszarów odpowiedzialności poszczególnych członków Zarządu.

http://www.actuary.org.pl/wladze

EAA-Seminar "Quantitative Risk Management" in Prague, 7-9 December 2009

07 września 2009 roku

Szczegóły na stronie www.actuary.org.pl po kliknięciu tematu wiadomości

Logowanie dla członków PSA

© 2006 - 2019 Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy. Wszelkie prawa zastrzeżone

Stworzone przez: Net Resolve - Projektowanie aplikacji internetowych i tworzenie stron WWW