Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy

Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy - Herb Stowarzyszenia English version

ASTIN 2008 - MANCHESTER - not only for ASTIN members!

28 maja 2008 roku

ASTIN 2008 - MANCHESTER. The ASTIN Colloquium is available not only for ASTIN members!

Badanie wynagrodzeń

20 maja 2008 roku

Szanowni Państwo,

Z pomocą firmy doradztwa personalnego Darwin Rhodes Zarząd PSA przygotował badanie wynagrodzeń wśród aktuariuszy. Chcielibyśmy gorąco zachęcić Państwa do wypełnienia krótkiej ankiety zawierającej podsatwowe pytania dotyczące zajmownaego stanowiska, charakteru pracy, wykształcenia oraz składników i wysokości wynagrodzeń. Jej wypełnienie nie zajmie Państwu więcej niż 4 minuty.

Po zakończeniu badania firma Darwin Rhodes przygotuje szczegółowy raport prezentujący wyniki ankiety. Raport ten zostanie przedstawiony w trakcie najbliższego spotkania PSA oraz zostanie udostępniony członkom na stronie PSA. Wierzymy, że wyniki ankiety pozwolą nam, aktuariuszom, lepiej ocenić adekwatność otrzymywanego wynagrodzenia. W związku z powyższym prosilibyśmy o rzetelne i kompletne wypełnienie przygotowanej ankiety.

Ankieta dostępna jest na stronie: http://www.darwinrhodes.com/poland/questionnaire.aspx

Bylibyśmy wdzięczni, o ile to możliwe, za jak najszybsze wypełnienie ankieta – planujemy, że ankieta będzie dostępna na stronie do dnia 6 czerwca. Jednocześnie chcielibyśmy zapewnić, ze ankieta jest w pełni anonimowa, prezentacja jej wyników zawierać będzie dane zagregowane uniemożliwiające w jakikolwiek sposób identyfikacje poszczególnych indywidualnych odpowiedzi i zostanie dokonana po uprzednim uzgodnieniu z Zarządem PSA. Umowa podpisana przez Zarząd PSA z firmą Darwin Rhodes zapewnia pełną ochronę uzyskanych danych oraz wyłączne prawa PSA do wyników i analiz przygotowanych po zakończeniu badania.

Firma Darwin Rhodes specjalizuje się w rekrutacjach aktuariuszy na świecie. W Polsce Darwin Rhodes CEE kontynuuje działalność firmy matki z Wielkiej Brytanii w tym zakresie. Jeżeli chcieliby Państwo dołączyć swoje CV do globalnej bazy aktuariuszy, proszę o kontakt mailowy z Manager Darwin Rhodes CEE, panią Magdaleną Bucką, na adres warsaw@darwinrhodes.com.

Z wyrazami szacunku

Marcin Łuczyński i Charles Levi

Summer School in Lyon - PRZYPOMNIENIE

16 maja 2008 roku

Summer School in LyonPRZYPOMNIENIE

Temat: Solvency II i ERM

Termin: 21-23 lipca 2008 r.

EAA organizuje seminarium "Pricing in General Insurance"

16 maja 2008 roku

European Actuarial Academy organizuje seminarium “Pricing in General Insurance”.

Termin: 1-3 października 2008 r.

Miejsce: St. Petersburg

Wczesna rejestracja: do 1 sierpnia 2008 r.

Annual ERM Symposium

06 maja 2008 roku

The annual ERM Symposium was recently held in Chicago. This event has attracted over 500 participants eash year in recent years.

If you were not able to attend, you can now access recordings and handouts of most of the sessions at http://www.ermsymposium.com/handouts.php

Logowanie dla członków PSA

© 2006 - 2019 Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy. Wszelkie prawa zastrzeżone

Stworzone przez: Net Resolve - Projektowanie aplikacji internetowych i tworzenie stron WWW