Wiadomości

[AKTUALIZACJA] Egzamin PSA z Mikro- i Makroekonomii 24 września 2020

Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy organizuje egzamin z Mikro i Makroekonomii dla osób, które zdały egzaminy aktuarialne w starym systemie i chciałyby uzupełnić wymogi pozwalające na uzyskanie statusu Członka Rzeczywistego PSA.

Egzamin nie jest przeznaczony dla osób zdających egzaminy aktuarialne w nowym systemie dziewięciu egzaminów.

W załączeniu na dole strony znajduje się spis wymaganej do egzaminu literatury. Egzamin będzie miał formę podobną do egzaminu z Ekonomii aktualnie przeprowadzanego przez KNF. Egzamin przeprowadzi dr hab. Mariusz Próchniak, prof. SGH.

Koszt uczestnictwa w egzaminie wynosi 250 zł i jest płatny na konto Polskiego Stowarzyszenia Aktuariuszy nr 32 1910 1048 2204 0092 7163 0001 prowadzonym w Santander Bank Polska S.A.

Egzamin odbędzie się dniu 24 września 2020 o godz. 17:00 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zwracamy uwagę, że nastąpiła zmiana w dacie.

Wszystkie osoby zainteresowane powinny zgłosić się bezpośrednio do 31 sierpnia 2020 do prof. Mariusza Próchniaka, (mproch@sgh.waw.pl), który przekaże zainteresowanym informacji o numerze sali i sposobie organizacji egzaminu. Osoby, które wcześniej zgłaszały się na odwołany egzamin 24 marca 2020 także prosimy o ponowną deklarację chęci uczestnictwa.

Egzamin planowany jest w formie pisemnej w dużej sali w Szkole Głównej Handlowej. W przypadku zwiększenia zagrożenia związanego z koronawirusem, egzamin zostanie przeprowadzony w formie on-line.