Wiadomości

Kurs Profesjonalizmu 2019 [AKTUALIZACJA 2]

Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy planuje w dniu 25 listopada 2019 r. organizację Kursu Profesjonalizmu.

[AKTUALIZACJA] W dniach 18 i 19 listopada odbywa się egzamin aktuarialny, który koliduje z wstępnie planowanym terminem Kursu. Z tego powodu termin 18 listopada zostanie zmieniony – pracujemy nad znalezieniem innego terminu, który będzie pasował jak największej liczbie uczestników i wykładowcom. Prosimy wstrzymać się z wysyłaniem potwierdzeń do momentu ustalenia nowego terminu.

[AKTUALIZACJA 2] Zaktualizowany proponowany termin kursu Profesjonalizmu to 25 listopada 2019.

 

W celu ustalenia orientacyjnej ilości zainteresowanych (i w konsekwencji wielkości koniecznej sali) uprzejmie prosimy o zgłoszenie zamiaru uczestnictwa w kursie wraz z podaniem wymagań dotyczących posiłku (tradycyjny czy wegetariański) mailowo na adres jacek.skwierczynski@openlife.pl do 27 października 2019 do końca dnia. Wskazanie miejsca (w Warszawie), program i rejestracja uczestników będą udostępnione na stronie PSA po ustaleniu wstępnej ilości osób.

Planowany koszt szkolenia wynosi 250 zł dla członka PSA lub 350 zł dla pozostałych osób i obejmuje koszt szkolenia i obiad.

Kurs Profesjonalizmu to jest jednym z elementów wymagań edukacyjnych ustalonych przez międzynarodowe organizacje aktuarialne (IAA oraz AAE). Opis wymagań IAA dotyczący tego przedmiotu mogą Państwo znaleźć w: http://www.actuaries.org/ABOUT/Documents/Education_Syllabus_EN.pdf. Szkolenie jest obowiązkowe dla każdej osoby, zamierzającej zostać członkiem rzeczywistym każdego stowarzyszenia aktuarialnego zrzeszonego w IAA i AAE.

Prosimy o przekazanie powyższej informacji osobom, które nie są członkami stowarzyszenia, a mogą być zainteresowane tematem.