Wiadomości

Spotkanie świąteczne Członków Stowarzyszenia 11 grudnia 2019 – [AKTUALIZACJA: GODZ. ROZPOCZĘCIA 17:15]

Spotkanie świąteczne Członków Polskiego Stowarzyszenia Aktuariuszy odbędzie się 11 grudnia 2019.

Pierwsza część spotkania odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej, Al. Niepodległości 128 (budynek C, Aula I/C), a naszym gościem honorowym będzie urzędujący prezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia Aktuariuszy, Gábor Hanák. Gábor wygłosi wykład w języku angielskim dla członków PSA na temat działalności Międzynarodowego Stowarzyszenia Aktuariuszy oraz przyszłości zawodu aktuariusza pod tytułem „The future of the actuarial profession and of the IAA”.

Bezpośrednio po wykładzie, udamy się do pobliskiej restauracji „Cafe Mozaika” (ul. Puławska 53).

Wykład rozpocznie się ok. godziny 17:15, a do restauracji udamy się około godziny 18:45-19:00.

Uczestnictwo w kolacji jest ograniczone wyłącznie do członków Stowarzyszenia (Aspirantów, Stowarzyszonych, Rzeczywistych i Honorowych) i naszego gościa i jest bezpłatne.

Dlatego w celu ustalenia liczby uczestników kolacji i dopasowania wielkości rezerwacji, zwracamy się z prośbą o zapisanie się na spotkanie za pomocą poniższego krótkiego formularza (rejestracja dotyczy tylko i wyłącznie uczestnictwa w kolacji).

Rejestracja zgłoszeń (spotkanie w restauracji) została zamknięta, natomiast nie ma ograniczenia liczby uczestników samego wykładu. Dysponujemy minimalną rezerwą dodatkowych wolnych miejsc w restauracji, dlatego jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w kolacji, prosimy o przesłanie wiadomości email na adres marcin.krzykowski@actuary.org.pl