Wiadomości

Spotkanie świąteczne Członków Stowarzyszenia 11 grudnia 2019 – Formularz rejestracyjny

Spotkanie świąteczne Członków Polskiego Stowarzyszenia Aktuariuszy odbędzie się 11 grudnia 2019.

Pierwsza część spotkania odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej (budynek C, Aula I/C), a naszym gościem honorowym będzie urzędujący prezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia Aktuariuszy, Gábor Hanák. Gábor wygłosi wykład w języku angielskim dla członków PSA na temat działalności Międzynarodowego Stowarzyszenia Aktuariuszy oraz przyszłości zawodu aktuariusza pod tytułem „The future of the actuarial profession and of the IAA„.

Bezpośrednio po wykładzie, udamy się do pobliskiej restauracji „Cafe Mozaika” (ul. Puławska 53).

Dokładna godzina rozpoczęcia spotkania nie została jeszcze ustalona, lecz wstępnie spodziewamy się, że wykład rozpocznie się około godziny 17:15, a do restauracji udamy się około godziny 18:30-18:45.

Uczestnictwo w kolacji jest ograniczone wyłącznie do członków Stowarzyszenia (Aspirantów, Stowarzyszonych, Rzeczywistych i Honorowych) i naszego gościa i jest bezpłatne.

Dlatego w celu ustalenia liczby uczestników kolacji i dopasowania wielkości rezerwacji, zwracamy się z prośbą o zapisanie się na spotkanie za pomocą poniższego krótkiego formularza (rejestracja dotyczy tylko i wyłącznie uczestnictwa w kolacji).

Bylibyśmy wdzięczni za rejestrację najpóźniej do 1 grudnia 2019.

Formularz rejestracyjny


Dane do faktury