Kontakt

Informacje kontaktowe

Kontakt do Zarządu

Wiktor Bandkowski – wiktor.bandkowski@gmail.com
Witold Czechowski – witold.czechowski@actuary.org.pl
Łukasz Delong – lukasz.delong@actuary.org.pl
Witold Florczak – witold.florczak@aksjom.pl
Arkadiusz Januszewski – arkadiusz.januszewski@gmail.com
Marcin Krzykowski – marcin.krzykowski@actuary.org.pl
Renata Onisk – renata.onisk@actuary.org.pl
Jacek Skwierczyński – jacek.skwierczynski@actuary.org.pl
Marcin Zwara – marcin.zwara@actuary.org.pl

 

Kontakt do Komisji Rewizyjnej

Sławomir Sadowski (przewodniczący) – slawomir.sadowski@actuary.org.pl

Kontakt do Komisji Dyscyplinarnej

 

Krzysztof Woźniakowski (przewodniczący) – Krzysztof.Wozniakowski@warta.pl

Kontakt do Komisji Akredytacyjnej

Łukasz Delong (przewodniczący) – lukasz.delong@actuary.org.pl

Umieszczanie ogłoszeń o pracę / webmaster

W sprawie umieszczania ogłoszeń o pracę na stronie PSA kontakt pod adresem marcin.krzykowski@actuary.org.pl lub telefonem 600-089-904.

Uwagi w sprawie wyglądu strony i dostępu do konta prosimy zgłaszać na powyższy adres mailowy.

Adres siedziby

al. Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa
Polska