Kontakt

Informacje kontaktowe

Kontakt do Zarządu

Wiktor Bandkowski – wiktor.bandkowski@gmail.com
Witold Czechowski – Witold.Czechowski@actuary.org.pl
Łukasz Delong – Lukasz.Delong@actuary.org.pl
Witold Florczak – Witold.Florczak@actuary.org.pl
Arkadiusz Januszewski – arkadiusz.januszewski@gmail.com
Marcin Krzykowski –  marcin.krzykowski@milliman.com
Renata Onisk – Renata.Onisk@actuary.org.pl
Jacek Skwierczyński – Jacek.Skwierczynski@actuary.org.pl
Marcin Zwara – mzwara@gmail.com

 

Adres siedziby

al. Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa
Polska

Webmaster

W sprawie wyglądu strony i dostępu do konta kontakt pod adresem marcin.krzykowski@milliman.com lub telefonem 600-089-904.

Umieszczanie ogłoszeń o pracę

W rapwie umieszczania ogłoszeń o pracę na stronie PSA kontakt pod adresem marcin.krzykowski@milliman.com.